Om oss


Bertlands Fastigheter AB är ett familjeföretag som äger och förvaltar fastigheter i västra Malmö.  Vår ambition är att  långsiktigt driva och förvalta våra fastigheter med kontinuerligt underhåll. Vi har fokus på att arbeta nära dig som hyresgäst med snabb och effektiv service.

Intresseanmälningar tas endast emot via vår intresseanmälan, ej via telefon.

Daniel Bertland Daniel@bertlandsfastigheter.se  
Annica Bertland Annica@bertlandsfastigheter.se  

Lennart Bertland

Carina Grönhagen

Gustaf Grönhagen

Clara Nagy

Carina Persson

Lennart@bertlandsfastigheter.se

Carina@bertlandsfastigheter.se

Gustaf@bertlandsfastigheter.se

Clara@bertlandsfastigheter.se

Carina.persson@bertlandsfastigheter.se

 

 

 

Birthe Havn

 

Fastighetstekniker felanmalan@bertlandsfastigheter.se